Skip to main content
Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Srednja poklicna in strokovna šola

Glorija Podkrižnik -državno prvenstvo v Twirlingu.

Dijakinja Glorija Podkrižnik je na državnem prvenstvu iz Twirlinga osvojila 1. in 3. mesto.

Glorija Podkrižnik, ki trenira Twirling v Twirling klubu Slovenske Konjice se je 20. in 21. aprila 2024, udeležila 27. državnega prvenstva v Twirlingu v Slovenski Bistrici. Udeleženih je bilo več kot 200 tekmovalcev iz 11 klubov iz cele Slovenije, ki so se pomerili v 70ih različnih tekmovalnih kategorijah. Glorija je tekmovala v dveh disciplinah, SOLO in FREESTYLE v kategoriji NIVO C-ČLANI. V SOLO disciplini je osvojila 1. mesto, v FREESTYLE disciplini pa 3. mesto. Sedaj se bo udeležila še tekmovanja SLOVENIJA OPEN, 8. in 9. junija 2024, ki bo prav tako potekalo v Slovenski Bistrici in na katerem se pričakuje številčna mednarodna udeležba iz Španije in Hrvaške. Glorija bo ponovno nastopila v SOLO in FREESTYLE disciplinah, v isti kategoriji NIVO C-ČLANI. Držimo pesti in ponovno upamo na dobre rezultate.