Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Srednja poklicna in strokovna šola
  • Domov
  • Urniki (od 20. 1. 2020)

Urniki (od 20. 1. 2020)

  • 1. V

      PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
        SLO PE 42      
    7.00 – 7.45
    1 SLO PE 42 DRU OB 51
    IKT CV 50 IKT CV 50 ANG OG 23
    7.50 – 8.35
    2 OH ŠP.R 23 SLO PE 23
    IKT CV 50 DRU OB 51 ANG OG 23
    8.40 – 9.25
    3 OH ŠP.R 23 VO FU 22 ORP ŽU 29 PKN OB 51 PK GE
    9.30 – 10.15
    3 MALICA MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4 OH ŠP.R 23 VO FU 22 NAR FU 22 ŠVZ RO STA OG 23
    10.45 – 11.30
    5 OH ŠP.R 23 MAT GE 29 MAT GE 29 ŠVZ RO ORTP ŽU 28
    11.35 – 12.20
    6 OH ŠP.R 23 NAR FU 22 MAT GE 29 UME SOD 33 ORP ŽU 28
    12.25 – 13.10
    7 OH ŠP.R 23        
    13.15 – 14.00
  • 1. C

      PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
    0   SLO PE 42
         
    7.00 – 7.45
    1 SLO PE 42 DRU OB 51
    IKT CV 50 IKT CV 50 ANG OG 23
    7.50 – 8.35
    2 OH ŠP.R 23 SLO PE 23
    IKT CV 50 DRU OB 51 ANG OG 23
    8.40 – 9.25
    3 OH ŠP.R 23 VO FU 22 ORP ŽU 29 PKN OB 51 PK GE
    9.30 – 10.15
    3 MALICA MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4 OH ŠP.R 23 VO FU 22 NAR FU 22 ŠVZ RO  STA OG 23
    10.45 – 11.30
    5 OH ŠP.R 23 MAT GE 29 MAT GER 29 ŠVZ RO ORP ŽU 28
    11.35 – 12.20
    6 OH ŠP.R 23 NAR FU 22 MAT GE 29
    UME SO 33 ORP ŽU 28
    12.25 – 13.10
    7 OH ŠP.R 23        
    13.15 – 14.00
  • 1. AT

      PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
    0          
    7.00 – 7.45
    1 KEM FU 22 PNT I CV 50 ANG OG 23
    VZK KO 1 SLO JE 42
    7.50 – 8.35
    2 ŠVZ RO
    PNT I CV 50 ANG OG 23
    VZK KO 1
    ŠVZ RO
    8.40 – 9.25
    3 MAT TU 43 NEM OB 23 UME PU 29
    VZK KO 1
    MAT TU 43
    9.30 – 10.15
    3 MALICA MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4 ZGO OB 42
    ARA PU 1 BIO KR 23
    ZGO OB 43
    BIO KR 23
    10.45 – 11.30
    5 MAT TU 43
    ARA PU 1 KEM FU 22
    SLO  JE 42 UME PU 33
    11.35 – 12.20
    6 SLO JE 42 ARA PU 1 PNT II CV 50 NEM OB 51 ANG OG 23
    12.25 – 13.10
    7 SLO JE 42   PNT II CV 50 PNT CV 50  
    13.15 – 14.00
  • 1. HT

      PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
    0   FIZ HR 22     LVV R.ŠP 23
    7.00 – 7.45
    1 KEM FU 22 IPK CV 50 ANG OG 23 VMH S.KO 6 SLO JE 42
    7.50 – 8.35
    2 ŠVZ RO IPK CV 50 ANG OG 23 VMH S.KO 6 ŠVZ RO
    8.40 – 9.25
    3 MAT TU 43 MALICA UME PU 29 VMH S.KO 6 MAT TU 43
    9.30 – 10.15
    3 MALICA OVT STR 51 MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4 ZGO OB 42 OVT STR 51 BIO KR 23 ZGO OB 43
    BIO KR 23
    10.45 – 11.30
    5 MAT TU 43 OVT STR 51 KEM FU 22 SLO JE 42 UME PU 33
    11.35 – 12.20
    6 SLO JE 42 OVT STR 51 LVV R. ŠP 23 FIZ HR 23 ANG OG 23
    12.25 – 13.10
    7 SLO JE 42   LVV R. ŠP 23 PNT CV 5O  
    13.15 – 14.00
  • 2. V

     

      PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
    0 SLO PE 42        
    7.00 – 7.45
    1 DRU OB 51 USLO PE 23 MAT GE 29   EHR Š. K. Z 22
    7.50 – 8.35
    2 STA KL 6 DRU OB 51 OPP KA 29
    ŠVZ RO EHR Š. K. Z 22
    8.40 – 9.25
    3 MALICA SLO PE ANG KL 43 / NEM OB 51
    POR FU 22 EHR Š. K. Z 22
    9.30 – 10.15
    3

    ANG KL 51 / NEM OB 22

    MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4 OPP KA29 OPP KA 29 UZP KO.S 6 POR FU 22 EHR Š. K. Z 22
    10.45 – 11.30
    5   ŠVZ RO UZP KO.S 6 POR FU 22 EHR Š. K. Z 22
    11.35 – 12.20
    6   MAT GE 28 UZP KO.S 6 POR FU 22 EHR Š. K. Z 22
    12.25 – 13.10
    7     UZP KO.S 6 POR FU 22  
    13.15 – 14.00
  • 2. C

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
    SLO PE 42        
    7.00 – 7.45
    1
    DRU OB 51 USLO PE 23 MAT GE 29 OVD SOT 2 EHR Š. K. Z 22
    7.50 – 8.35
    2
    STA KL 6 DRU OB 51 OPP KA 29
    OVD SOT 2 EHR Š. K. Z 22
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA SLO PE ANG KL 43 / NEM OB 51
    OVD SOT 2 EHR Š. K. Z 22
    9.30 – 10.15
    3
    ANG KL 51 / NEM OB 22 MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4
    OPP KA 29 OPP KA 29 IAM SOT 2 OVD SOT 2 EHR Š. K. Z 22
    10.45 – 11.30
    5
      ŠVZ RO IAM SOT 2 OVD SOT 2 EHR Š. K. Z 22
    11.35 – 12.20
    6
      MAT GE 28 IAM SOT 2   EHR Š. K. Z 22
    12.25 – 13.10
    7
        IAM SOT 2    
    13.15 – 14.00
  • 2. AT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
     
     
     
     
     
    7.00 – 7.45
    1
    ŠVZ RO MAT TU 43 ANG KL 23 GEO OB 29 ŠVZ RO
    7.50 – 8.35
    2
    KEM FU 22 MAT TU 43 GEO OB 22 ŠR PU SLO JE 42
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA MALICA NEM OB 22
    ŠR PU SLO JE 42
    9.30 – 10.15
    3
    NEM OB 22 VZK SVU KO 33 MALICA MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4
    SLO JE 42 VZK SVU KO 33 ARA PU 1 PNT KA 50 ZGO OB 43
    10.45 – 11.30
    5
    SLO JE 42 PNT KA 50 ARA PU 1 PNT KA 50 ANG KL 43
    11.35 – 12.20
    6
    MAT TU 43 STA KL 43 ARA PU 1   ANG KL 43
    12.25 – 13.10
    7
        ARA PU 1    
    13.15 – 14.00
  • 2. HT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
            LVV R.ŠP 23
    7.00 – 7.45
    1
    ŠVZ RO  MAT TU 43 ANG KL 23 GEO OB 29 ŠVZ RO
    7.50 – 8.35
    2
    KEM FU 22 MAT TU 43 GEO OB 22 POR FU 22 SLO JE 42
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA MALICA MALICA POR FU 22 SLO JE 42
    9.30 – 10.15
    3
    PKN GE 29 OVT STR 51 OKR STR 28 MALICA MALICA
    9.55 – 10.40
    4
    SLO JE 42 OVT STR 51 OKR STR 28 POR FU 22 ZGO OB 29
    10.45 – 11.30
    5
    SLO JE 42 OVT STR 51 OKR STR 28 POR FU 22 ANG KL 43
    11.35 – 12.20
    6
    MAT TU 43 OVT STR 51 LVV R.ŠP 23 POR FU 22 ANG KL 43
    12.25 – 13.10
    7
        LVV R. ŠP 23 POR FU 22  
    13.15 – 14.00
  • 3. V

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
             
    7.00 – 7.45
    1
             
    7.50 – 8.35
    2
             
    8.40 – 9.25
    3
             
    9.30 – 10.15
    3
             
    9.55 – 10.40
    4
             
    10.45 – 11.30
    5
             
    11.35 – 12.20
    6
             
    12.25 – 13.10
    7
             
    13.15 – 14.00
  • 3. C

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
             
    7.00 – 7.45
    1
             
    7.50 – 8.35
    2
             
    8.40 – 9.25
    3
             
    9.30 – 10.15
    3
             
    9.55 – 10.40
    4
             
    10.45 – 11.30
    5
             
    11.35 – 12.20
    6
             
    12.25 – 13.10
    7
             
    13.15 – 14.00
  • 3. AT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
             
    7.00 – 7.45
    1
    ANG VO 33 ANG VO 33 MAT TU 43 ŠVZ RO NEM OB 51
    7.50 – 8.35
    2
    ST PI 33 ANG VO 33 MAT TU 43 SLO JE 42 DEK PU 1
    8.40 – 9.25
    3
    ST PI 33 MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.30 – 10.15
    3
    MALICA OFF CV 50 SLO JE 42 SLO FO JE 42 DEK PU 1
    9.55 – 10.40
    4
    STA VO 28 OFF CV 50 ŠVZ RO PSI FL 42 DEK PU 1
    10.45 – 11.30
    5
    MO PU 48, 50 VZK KO 33 SLO JE 42 ARA PU 1 PNT KA 50
    11.35 – 12.20
    6
    MO PU 48, 50 VZK KO 33 NEM OB 51 ARA PU 1 PNT KA 50
    12.25 – 13.10
    7
    PSI FL     ARA PU 1  
    13.15 – 14.00
  • 3. HT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
            LVV R.ŠP 23
    7.00 – 7.45
    1
    ANG VO 33 ANG VO 33 MAT TU 43 ŠVZ RO EHR Š.K.Z 22
    7.50 – 8.35
    2
    STA KL 6 ANG VO 33 MAT TU 43 SLO JE 42 EHR Š.K.Z 22
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA MALICA SLO JE 42 MALICA MALICA
    9.30 – 10.15
    3
    PKN GE 29 OVT STR 51 MALICA SLO FO JE 42 EHR Š.K.Z 22
    9.55 – 10.40
    4
    THR ŠP.E 6 OVT STR 51 ŠVZ RO  NOV ŠP.R 23 EHR Š.K.Z 22
    10.45 – 11.30
    5
    THR ŠP.E 6 OVT STR 51 SLO JE 42 NOV ŠP.R 23 EHR Š.K.Z 22
    11.35 – 12.20
    6
    THR ŠP.E 6 OVT STR 51 LVV ŠP.R.23   EHR Š.K.Z 22
    12.25 – 13.10
    7
    THR ŠP.E 6   LVV ŠP.R 23    
    13.15 – 14.00
  • 4. AT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
             
    7.00 – 7.45
    1
    DEK PU 1 ANG KL 22 ŠVZ RO SLO JE 42 TK KR 50
    7.50 – 8.35
    2
    DEK PU 1 ANG KL 22 SLO JE 42 UMAT TU 43 PNT KA 50
    8.40 – 9.25
    3
    DEK PU 1 SLO FO JE 42 MALICA MALICA MALICA
    9.30 – 10.15
    3
    MALICA MALICA MO CV 50 ANG KL PNT KA 50
    9.55 – 10.40
    4
    VKA PI 33 ŠVZ RO MO CV 50 VZK KO 43 MAT TU 43
    10.45 – 11.30
    5
    VKA PI 33 MAT TU 43 STA KL 51 VZK KO 43 SLO JE 42
    11.35 – 12.20
    6
    VKA PI 33 PNT KA 50 MAT TU 43 TK KR 50  
    12.25 – 13.10
    7
    VKA PI 33        
    13.15 – 14.00
  • 4. HT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
     
     
     
     
     
    7.00 – 7.45
    1
      ANG KL 22 ŠVZ RO SLO JE 42  
    7.50 – 8.35
    2
      ANG KL 22 SLO JE 42 UMAT TU 43 TPS KA 50
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA SLO FO JE 42 MALICA MALICA MALICA
    9.30 – 10.15
    3
    PKN GE 29 MALICA OKR STR 28 ANG KL TPS KA 50
    9.55 – 10.40
    4
    THR ŠP.E 6 ŠVZ RO OKR STR 28 OK ŠP.R 23 MAT TU 43
    10.45 – 11.30
    5
    THR ŠP.E 6 MAT TU 43 OKR STR 28 OK ŠP.R 23 SLO JE 42
    11.35 – 12.20
    6
    THR ŠP.E 6 TPS KA 50 MAT TU 43    
    12.25 – 13.10
    7
    THR ŠP.E 6        
    13.15 – 14.00
  • 4. dhT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
        ŠVZ RO    
    7.00 – 7.45
    1
    SVR ŽU 29 SLO JE 42 TF SOT 2   SVR ŽU 28
    7.50 – 8.35
    2
    GEO OB 29 SLO JE 42 TF SOT 2 PT KR 25 ANG KL 28
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA MAT TU 43 MALICA MALICA MALICA
    9.30 – 10.15
    3
    OF STR 42 MALICA KEM FU 22  PT KR 50 PT KR 23
    9.55 – 10.40
    4
    MAT TU 43 TRR GE 28 ANG KL 42 INF CV 50 SLO JE 42
    10.45 – 11.30
    5
    ŠVZ RO TF SOT 2 MAT TU 43 INF CV 50 TRR GE 29
    11.35 – 12.20
    6
    SVR ŽU 29 TF SOT 2 SLO JE 42 ANG KL 23 TRR GE 29
    12.25 – 13.10
    7
          ANG KL 23  
    13.15 – 14.00
  • 5. dhT

     
    PONEDELJEK
    TOREK
    SREDA
    ČETRTEK
    PETEK
    0
             
    7.00 – 7.45
    1
    SVR ŽU 29 SLO ME 28 TF SOT 2 MAT TU 43 SVR ŽU 28
    7.50 – 8.35
    2
    GEO OB 29 SLO ME 28 TF SOT 2 PT KR 25 MAT TU 43
    8.40 – 9.25
    3
    MALICA MALICA MALICA MALICA MALICA
    9.30 – 10.15
    3
    OF STR 42 ŠVZ RO  KEM FU 22 PT KR 50 PT KR 23
    9.55 – 10.40
    4
    ANG KL 51 TRR GE 28 MAT TU 43 INF CV 50 ANG KL 51
    10.45 – 11.30
    5
    ANG KL 51 TF SOT 2 ŠVZ RO INF CV 50 TRR GE 29
    11.35 – 12.20
    6
    SVR ŽU 29 TF SOT 2 ANG KL 28 SLO ME 28 TRR GE 29
    12.25 – 13.10
    7
          SLO ME 28  
    13.15 – 14.00

     

Kontaktne informacije:

Tajništvo: 03/4285-900
Ravnateljica:
03/4285-923
Svetovalna služba: 03/4285-921
Knjižnica: 03/4285-920
Računovodstvo: 03/4285-919
Izobraževanje odraslih: 03/4285-911