Skip to main content
Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Srednja poklicna in strokovna šola

Tekmovanje v Mozirskem gaju – september 2019

Naši dijaki so zopet posegli po najvišjih mestih na tekmovanju slovenskih šol na področju hortikulture, ki je potekalo 12. in 13. septembra 2019 v Mozirskem gaju. Dijakinja 3.C Katja Vačovnik je pod mentorstvom Ane Sotošek dosegla 1. mesto v tekmovalni kategoriji šopek, 2. mesto v dekoraciji stojnice, 2. mesto v tekmovanju za pokal Mozirski tulipan in najvišje 1. mesto v skupni razvrstitvi. Uvrstila se je na predtekmovanje Sloskills. Bodoči študent Tilen Lipnik je z mentorico Mojco Sodin dosegel skupno 3. mesto. Osvojil je pokal Mozirski tulipan, saj je izdelal najlepši venček. Pri izdelavi šopka in konstrukcije pa se je uvrstil na tretje mesto. Na Sloskills se je uvrstil že na tekmovanju Flora.

Ponosni smo na vas in vsem skupaj iskreno čestitamo.