Poročilo o državnem prvenstvu v veleslalomu za dijake in dijakinje
V torek, 17. marca 2026, so se dijaki in dijakinje naše šole udeležili državnega prvenstva v veleslalomu na Rogli. Tekmovanja se je udeležilo 240...






