Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Višja strokovna šola, Ljubljanska cesta 97, 3000 Celje

Urniki Hortikultura, 2. letnik

  • PONEDELJEK
    ura predmet vrsta izob. predavalnica predavatelj
    7.50-8.35  GPT P 26 PAJK
             
    8.40-9.25  ZKK P 50 KAPITLER
             
    9.30-10.15  ZKK LV 50 KAPITLER
             
    10.45-11.30  ZVP LV 48 SODIN
             
    11.35-12.20         
             
    12.25-13.10        
             

     

  • TOREK
    ura predmet vrsta izob. predavalnica predavatelj
    7.50-8.35         
             
    8.40-9.25  ZVP P/LV 26 PAJK
             
    9.30-10.15  PDR P/LV 26 PAJK
             
    10.45-11.30  PDR P/LV 26 PAJK
             
    11.35-12.20  PDR P/LV 26 PAJK
             
    12.25-13.10        
             

     * izmenično vsakih 14 dni

  • SREDA
    ura predmet vrsta izob. predavalnica predavatelj
    7.50-8.35  PIP P 48 SODIN
             
    8.40-9.25  PIP LV 48 SODIN
             
    9.30-10.15  PIP P/SV 26 SODIN
             
    10.45-11.30  PVO P 26 ŽUŽEJ-GOBEC
             
    11.35-12.20  PVO LV 26 KRAMARŠEK
             
    12.25-13.10 PVO LV 48 KRAMARŠEK
             

     * izmenično vsakih 14 dni

  • ČETRTEK
    ura predmet vrsta izob. predavalnica predavatelj
    7.50-8.35         
             
    8.40-9.25         
             
    9.30-10.15         
             
    10.45-11.30         
             
    11.35-12.20         
             
    12.25-13.10        
      OB 13.10      
    13.15-14.00  GPT P 26 PAJK
             
    14.05-14.55 GPT P 26 PAJK
             
    15.00-15.45 ZPT* LV 25 MASTNAK
             
    15.50-16.35 ZPT* P 25 MASTNAK
             
    16.40-17.25 ZPT* P 25 MASTNAK
             
    17.30-18.15 ZPT* P/SV 25 MASTNAK
             

    *ZPT – (Mastnak) pričetek 3. 1. 2019

  • PETEK
    ura predmet vrsta izob. predavalnica predavatelj
    7.50-8.35  POR P 26 R.ŠPES
             
    8.40-9.25  POR P/LV 26 R.ŠPES
             
    9.30-10.15  PVO P 26 ŽUŽEJ-GOBEC
             
    10.45-11.30  PVO P 26 ŽUŽEJ-GOBEC
             
    11.35-12.20  PRV P 26 FUNTEK
             
    12.25-13.10 PRV P/LV 26 FUNTEK
             
    13.15-14.00