Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Ljubljanska cesta 97, 3000 Celje
Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.
  • Domov
  • Novice
  • EuroSkills 2021 Graz – velik uspeh za študente Višje strokovne šole

EuroSkills 2021 Graz – velik uspeh za študente Višje strokovne šole

Velik uspeh za našo šolo Šolo za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje

V tednu od 23. 09 do 26. 09 je v Grazu potekalo tekmovanje Eurokils 2021 iz različnih strokovnih področij. Naša šola je tekmovala  na področju aranžerstva, cvetličarstva in slikopleskarstva. Strokovno področje aranžerstva je zastopala študentka 1. letnika Lana Kostanjevec, strokovno področje cvetličarstva študent 1. letnika Tilen Lipnik in strokovno področje slikopleskarstvo Lara Esih.

Že uvrstiti se na takšno tekmovanje je velik uspeh, ne glede na rezultate,  zato iskreno čestitamo vsem in ponosni smo, da smo lahko del zgodbe. To je promocija naše šole in hkrati tudi države Slovenije. mag. Petra Pižmoht je ponovno izvoljena za namestnico glavne sodnice. Iskrene čestitke.

Iskrene čestitke veljajo tudi mentoricama mag. Petri Pižmoht in Mojci Sodin.

Nada Reberšek Natek, ravnateljica VSŠ