Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Ljubljanska cesta 97, 3000 Celje
  • Domov
  • Novice
  • Razpored pisnih in ustnih izpitov poklicne mature – spomladanski rok 2019

Razpored pisnih in ustnih izpitov poklicne mature – spomladanski rok 2019

Razpored pisnih izpitov

SREDA, 29. maj 2019
SLOVENŠČINA
SOBOTA, 1. junij 2019
ANGLEŠČINA
ČETRTEK, 6. junij 2019
NEMŠČINA
SOBOTA, 8. junij 2019
MATEMATIKA
TOREK, 11. junij 2019
HORTIKULTURA,
OBLIKOVANJE V ARANŽERSTVU

 

Pisni izpiti se začnejo ob 9.00. Na šoli bodite 15 minut prej.

Razpored pisanja po razredih bo objavljen na oglasni deski poklicne mature na dan izpita.

Razpored ustnih izpitov

PROGRAM: aranžerski tehnik – 4. AT

DATUM
PREDMET
RAZRED
ČAS
UČILNICA
ČETRTEK,
13. 6. 2019
OBLIKOVANJE
V
ARANŽERSTVU
4. AT
od C do M
9.00 – 10.30
33
4. AT
od P do Z
10.30 – 12.30
PETEK,
14. 6. 2019
izdelava izdelka oz. storitve
4. AT
za dijake, ki izdelka oz. storitve še niso opravili
po dogovoru z mentorjem
PONEDELJEK,
17. 6. 2019
predstavitev in zagovor izdelka oz. storitve
4. AT
8.00 – 11.00
 po posebnem razporedu, ki je objavljen na oglasni deski
33
SREDA,
19. 6. 2019
MAT
4. AT      
9.30 – 10.30
43
SREDA,
19. 6. 2019
NEM
4. AT
       
9.30 – 10.30
43
ČETRTEK,
20. 6. 2019
SLO
4. AT
od C do M
8.00 – 10.00
42
4. AT
od P do Z
10.30 – 12.30
PETEK,
21. 6. 2019
ANG
4. AT
od C do P
8.30 – 10.00
28
4. AT
od S do Z
10.30 – 12.00

 

PROGRAM: hortikulturni tehnik PTI – 5. dHT

DATUM
PREDMET
RAZRED
ČAS
UČILNICA
ČETRTEK,
13. 6. 2019
SLO
5. dHT
od C do K
10.00 – 11.00
42
5. dHT
od R do S
11.00 – 13.30
PETEK,
14. 6. 2019
MAT
5.dHT
11.00 – 12.00
43
PONEDELJEK,
17. 6. 2019
izdelava izdelka oz. storitve
5. dHT
za dijake, ki izdelka oz. storitve še niso opravili
po dogovoru z mentorjem
TOREK,
18. 6. 2019
HORT
5. dHT
od C do K
8.30 – 9.30
29
5. dHT
od R do S
9.30 – 10.30
SREDA,
19. 6. 2019
ANG
5.dHT
8.30 – 9.30
28
SREDA,
19. 6. 2019
NEM
5.dHT
9.30 – 10.30
28
PETEK,
21. 6. 2019
predstavitev in zagovor izdelka oz. storitve
5.dHT
8.00 – 11.00
po posebnem razporedu, ki je objavljen na oglasni deski
28, 29

PROGRAM: hortikulturni tehnik – SSI – 4. HT

DATUM
PREDMET
RAZRED
ČAS
UČILNICA
ČETRTEK,
13. 6. 2019
izdelava izdelka oz. storitve
 4. HT
za dijake, ki izdelka oz. storitve še niso opravili
po dogovoru z mentorjem
PETEK,
14. 6. 2019
MAT
4. HT
9.30 – 11.00
43
PONEDELJEK,
17. 6. 2019
HORT
4. HT
od B do M
9.00 – 10.00
29
4. HT
od P do V
10.00 – 11.00
TOREK,
18. 6. 2019
SLO
4. HT
od B do M
8.30 – 10.00
42
4. HT
od P do V
10.30 – 12.00
SREDA,
19. 6. 2019
ANG
4.HT
10.30 – 11.30
28
PETEK,
21. 6. 2019
predstavitev in zagovor izdelka oz. storitve
4. HT
8.00 – 11.00
po posebnem razporedu, ki je objavljen na oglasni deski
28, 29

 

PROGRAM: aranžerski tehnik – AT – odrasli

PROGRAM: hortikulturni tehnik – dHT – odrasli

  DATUM

PREDMET

RAZRED

ČAS

UČILNICA

ČETRTEK, 13. 6. 2019

OBLIKOVANJEVARANŽERSTVU

odrasli AT

12.00 – 12.30

33

PETEK, 14. 6. 2019

izdelava izdelka oz. storitve

odrasli AT a kandidate, ki izdelka oz. storitve še niso opravili

po dogovoru z mentorjem

PONEDELJEK, 17. 6. 2019

predstavitev in zagovor izdelka oz. storitve

odrasli AT

11.00 – 11.30

33

TOREK, 18. 6. 2019

SLO

odrasli AT, dHT

12.00 – 13.00

42

SREDA, 20. 6. 2019

MAT

odrasli dHT

10.30 – 11.00

43

PETEK, 21. 6. 2019

ANG

odrasli AT

10.00 – 10.30

28

Kontaktne informacije:

Tajništvo: 03/4285-900
Referat: 03/4285-908
Svetovalna služba: 03/4285-921
Knjižnica: 03/4285-920
Računovodstvo: 03/4285-919
Izobraževanje odraslih: 03/4285-911